Forkliftonline » 지게차 부착물 경매 판매 » 자체 덤핑 호퍼 경매 판매 » 자체 덤핑 호퍼 Eichinger 경매 판매 » 자체 덤핑 호퍼 Eichinger 1045.10 750 L »
경매로 판매 중인 자체 덤핑 호퍼 Eichinger 1045.10 750 L 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
유사한 광고
자체 덤핑 호퍼 AJ Azure AJ Azure €8.63 자체 덤핑 호퍼 2018 스웨덴, Getinge
자체 덤핑 호퍼 Eichinger 1045.10 750 L
판매 완료
자체 덤핑 호퍼 Eichinger 1045.10 750 L 이미지 2
자체 덤핑 호퍼 Eichinger 1045.10 750 L 이미지 3
자체 덤핑 호퍼 Eichinger 1045.10 750 L 이미지 4
자체 덤핑 호퍼 Eichinger 1045.10 750 L 이미지 5
자체 덤핑 호퍼 Eichinger 1045.10 750 L 이미지 6
자체 덤핑 호퍼 Eichinger 1045.10 750 L 이미지 7
자체 덤핑 호퍼 Eichinger 1045.10 750 L 이미지 8
자체 덤핑 호퍼 Eichinger 1045.10 750 L 이미지 9
자체 덤핑 호퍼 Eichinger 1045.10 750 L 이미지 10
1/10
브랜드:  Eichinger
모델:  1045.10 750 L
제조년도:  2015
체적:  0.75 m³
적재 용량:  1,500 kg
순중량:  175 kg
총중량:  1,675 kg
위치:  스웨덴 Karlstad현재 위치로부터 6609 km
게재 날짜:  2024. 11. 7.
판매자 재고 ID:  2264786
경매:  1
종료 날짜:  2024-11-13 10:11
설명
체적:  0.75 m³
전체 치수:  2.23 m × 1.35 m × 0.65 m
상태
상태:  중고

추가 정보 — 자체 덤핑 호퍼 Eichinger 1045.10 750 L

스웨덴어
Information om användning:Objektet har använts till uthyrningInformation från nuvarande ägare:Nuvarande ägare är ett uthyrningsföretag, objektet är ej kontrolleratKända anmärkningar och fel:Rost och slitage, bucklor förekommer
Volym: 750 L
Övriga mått: Lastkapacitet: 1500 kg
Lasthjälp med: Lastmaskin