Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartKommentar om användning:Normalt slitage så som repor & små skavanker förekommerInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felBesiktigad ihop med personkorgenService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadKommentar om service:Gått cirka 5 timmar sen senaste service - utförd på auktoriserad verkstad
Fäste: Stora BM
Lyftkapacitet (kg): 5 ton
Räckvidd: 21 m
Senaste godkända besiktning: 2023-04-20
Besiktigad till och med: 2024-06-20
CE-märkt
Backkamera
Krabbstyrning
Fyrhjulsstyrning
Runtomsvängande
Fjärrstyrning
AC Osäker funktion
Dieselvärmare
Redskap
Personkorg med fjärrkontroll
Pallgafflar Mekaniska (ej de på bilderna)
Jib kran
Fäste: Stora BM
Lyftkapacitet (kg): 5 ton
Räckvidd: 21 m
CE-märkt
Backkamera
Krabbstyrning
Fyrhjulsstyrning
Runtomsvängande
Fjärrstyrning
AC Osäker funktion
Dieselvärmare
Redskap
Personkorg med fjärrkontroll
Jib kran